Старобільщина відзначила 28-у річницю Дня незалежності України

24 серпня у місті Старобільськ відбулися урочисті заходи, присвячені 28-ій річниці незалежності України24 серпня у місті Старобільськ відбулися урочисті заходи, присвячені 28-ій річниці незалежності України.

Вранці цього дня в міському Парку культури та відпочинку на Меморіалі Слави відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку Воїнам загиблим за незалежність України. У заході взяли участь  в.о. голови – заступник голови районної ради Сергій Домарєв, в.о. голови Старобільської районної державної адміністрації Олександр Калінін, міський голова Яна Літвінова, представники підприємств, установ, організацій району, військовослужбовці, учнівська молодь  та громадськість Старобільщини.Після урочистих привітань керівників району та міста відбулася святкова програма  «Україна – єдина родина»

У своєму виступі Сергій Домарєв привітав присутніх з головним державним святом нашої країни, відзначив, що за незалежність боролися та помирали борці в минулому, а заради збереження цілісності України гинуть кращі з кращих і в наші дні. Та запропонував вшанувати пам’ять всіх загиблих за незалежність України хвилиною мовчання.

Наприкінці урочистого зібрання керівництво району і міста, а також бажаючі поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність України.

керівництво району і міста, а також бажаючі поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність УкраїниПротягом дня мешканці та гості Старобільська могли насолоджуватися і брати участь в різноманітних музичних програмах, спортивних змаганнях та в різних цікавих розважальних заходах. А ввечері на центральній площі міста усіх вітав зі святом духовий оркестр районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка. Після урочистих привітань керівників району та міста відбулася святкова програма  «Україна – єдина родина».