В Старобільську відбулися урочистості з нагоди Дня Прапора України

урочистості з нагоди Дня Державного Прапора23 серпня 2019 року на Центральній площі міста відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України за участю в.о. голови – заступника голови районної ради Сергія Домарєва, в.о. голови райдержадміністрації Олександра Калініна, голови міської ради Яни Літвінової, керівників та представників організацій, установ, підприємств, громадських організацій району, військовослужбовців та учнівської молоді.

Розпочалися урочистості танцювальним флеш – мобом «Символи  нашої держави». Після цього відбулася церемонія підняття Державного Прапора України під звуки Державного Гімну. Кращих працівників району нагородили грамотами та подяками районної ради і райдержадміністрації за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію та до Дня незалежності України.

Наприкінці офіційної частини заходу присутні поклали квіти до пам’ятника видатному українцю Тарасу Шевченку на Центральній площі міста.

Святковий та піднесений настрій на заході забезпечили танцювальні та пісенні виступи дитячих творчих колективів району.