Меню Закрити

Вітання голови районної ради з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Шановні жителі Старобільського району!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Цьогоріч, наша молода країна відзначає 28-річницю свої незалежності. Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але це загартовує  нас і робить ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і майбутніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Бажаю вам  віри, надії і любові до рідної землі; енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святами!

З повагою,

голова районної ради                                              Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання з державним святом
Старобільська районна рада
Перейти до вмісту