Відбулася 35 сесія Старобільської районної ради

25 липня 2019 року відбулося засідання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів в.о. голови – заступник голови районної ради Сергій Домарєв. Сесія була скликана у зв’язку з розглядом невідкладних питань в медичної галузі району, згідно пункту 2.3.7. Регламенту Старобільської районної ради сьомого скликання та враховуючи лист в.о. голови Старобільської райдержадміністрації № 01-22/1512 від 22.07.2019 року. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів.

На засіданні були присутні керівники Старобільської районної державної адміністрації,  працівники установ району, представники правоохоронних органів та громадськість Старобільщини.

На порядок денний сесії винесли 3 питання, які попередньо розглянули на постійних комісіях районної ради з питань соціально–гуманітарного розвитку та з питань бюджету, фінансів та комунальної власності.

На пленарному засіданні депутати надали дозвіл на списання з балансу комунальної установи «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради майна спільної власності територіальних громад Старобільського району, затвердили нову редакцію Статуту цієї комунальної установи. А також, враховуючи проведення реформи медичної галузі в країні, керуючись вимогами діючого законодавства, було прийняте відповідне рішення щодо  припинення юридичної особи Комунальна установа «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради шляхом перетворення в юридичну особу Комунальне некомерційне підприємство «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради.

На офіційному сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять п’ятій сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.