Привітання голови районної ради з Днем Національної поліції України

Вітаю вас із професійним святом!

Шановні працівники Національної поліції Старобільщини!

Вітаю вас із професійним святом!

Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Бувають ситуації, коли вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі та країні.

Прийміть щиру подяку за вашу службу – непросту, напружену і необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

Зі святом!

З повагою,

голова районної ради                                                        Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання з професійним святом