Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2019 року у Старобільську провели урочистості з нагоди Дня Конституції України27 червня 2019 року у Старобільську провели урочистості з нагоди Дня Конституції України. На центральній площі міста біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися керівники району, представники установ та організацій району, учнівська молодь і громадськість Старобільщини.

З 23-ю річницею Конституції присутніх привітав голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, зауваживши, що порозуміння у суспільстві, успішний розвиток Старобільщини можливо при об’єднанні зусиль усіх мешканців та громадських організацій району. А також побажав всім наснаги, оптимізму і плідної праці в ім’я кращого майбутнього.

Окрасою заходу були виступи учасників художньої самодіяльності району. Завершилось урочисте зібрання покладанням квітів до пам’ятника видатному українцю Тарасу Шевченку.

Святковий настрій та музичний супровід урочистостей забезпечили працівники районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.