22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятниківУ Старобільську 22 червня 2019 року з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятників Меморіалу Слави міського парку культури та відпочинку.

У заході взяли участь народний депутат України Віталій Курило, голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, голова Старобільської райдержадміністрації Анатолій Гаркавий, керівники підприємств, установ, організацій району, працівники Старобільської районної ради та Старобільської райдержадміністрації, ветерани війни, військовослужбовці та громадськість Старобільщини.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради Великої Перемоги, захищав свою землю та відійшов у безсмертя, і поклали квіти до Вічного вогню та до пам’ятного знаку Воїнам, загиблим за незалежність України.

З кожним роком все менше і менше стає тих, хто на свої очі бачив ті події, приймав в них участь та зі зброєю в руках захищав рідну землю, але пам’ять про них буде вічно жити у наших серцях та передаватиметься з покоління в покоління.

Слава їм, вічна і світла пам’ять!