Урочистості з нагоди Дня державної служби

відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби в Україні 21 червня 2019 р. в Старобільському районному будинку культури ім. Т.Г. Шевченко відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби в Україні. На захід були запрошені представники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ, організацій району.

В урочистостях взяв участь голова Старобільської районної ради Кулачка М.О., де привітав присутніх з професійним святом, подякував за взаємодію та взаєморозуміння, побажав всім здоров’я, щастя, добра, миру. Та прийняв участь у нагородженні грамотами кращих державних службовців.

Закінчилися урочистості святковим концертом, який підготували працівники районного будинку культури та творчі колективи району.