Привітання з Днем державної служби

Вітаю Вас з Днем державної служби!

Шановні державні службовці району!

Вітаю Вас з Днем державної служби!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у державі. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери і експерти, які професійно працюють в органах влади і беруть участь у виробленні, реалізації та оцінці ефективності здійснення політики. Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.

Бажаю вам і надалі творити добро своєю повсякденною працею, мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно бажаю всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, миру, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

З повагою,
голова районної ради                                                                                           М. Кулачка

Опубліковано в Вітання