19 червня – День фермера!

фермерське господарювання як прогресивна форма підприємницької діяльності

Шановні фермери Старобільського району!

З часу проголошення незалежності України було започатковане фермерське господарювання як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України.
Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.

Відзначення Дня фермера – важлива подія внутрішнього життя країни.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Сердечно вітаю із професійним святом – Днем фермера.

Тож бажаю Вам великого людського щастя, здоров’я, благополуччя, мирного неба, нехай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

З повагою,
голова районної ради                                                         М. Кулачка

Опубліковано в Вітання