Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Традиційно в третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника

Традиційно в третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника. Головні урочистості в Старобільському районі відбулися напередодні, 14 червня 2019 року в Старобільському районному будинку культури ім. Т.Г. Шевченко.

На заході були присутні народний депутат України Віталій Курило, голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, голова Старобільської райдержадміністрації Анатолій Гаркавий, керівники та працівники медичної сфери району.

Цього дня в залі будинку культури лунали численні привітання, звернені до працівників системи охорони здоров’я.

За високі досягнення у праці, професійну майстерність, чуйність, увагу до людей та з нагоди Дня медичного працівника народний депутат України, керівництво району та керівники медичних установ нагородили кращих працівників грамотами.

В урочистому нагородженні прийняв участь голова Старобільської районної ради Микола КулачкаВ урочистому нагородженні прийняв участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, який привітав присутніх зі святом, подякував за працю і побажав міцного здоров’я, добра, радості, миру та успіхів у роботі.

Під час урочистостей відбувся святковий концерт, на якому творчі колективи району та Ансамбль пісні та танцю УМВС України в Луганській області «Патруль» подарували усім присутнім запальні танці та пісні.