Привітання голови районної ради з Днем медичного працівника

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, хочу висловити щиру подяку за Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я

Шановні працівники системи охорони здоров’я Старобільського району!

З нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника, хочу висловити щиру подяку за Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію, людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

Дорогі медичні працівники! Бажаю Вам великого людського щастя, здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З повагою,
голова районної ради                                                                         М. Кулачка

Опубліковано в Вітання