Відбулося свято «Таланти твої, Старобільщино!»

15 травня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури відбулося районне свято «Таланти твої, Старобільщино!»15 травня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури відбулося районне свято «Таланти твої, Старобільщино!». Воно проходило урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за дітей, які своїм інтелектом, талантом, наполегливістю досягли прекрасних результатів та з юних років утверджують не лише славу свого навчального закладу, а й району та області.

На заході були присутні представники владних структур району, педагоги, учні, їх батьки та громадськість Старобільщини. Численні вітання лунали в адресу талановитих дітей, наставників – учителів, тренерів та батьків дітей.

У цей день відзначали квітами, грамотами та подарунками:

• педагогів, які підготували переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і спортивних змагань;
  • вчителів, які демонстрували свою майстерність на професійному конкурсі «Учитель року – 2019»;
  • переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців третього, обласного етапу та учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;
  • учнів, які вибороли призові місця у творчих конкурсах;
  • кращих юних спортсменів району.

Голова районної ради Микола Кулачка привітав присутніх зі святомГолова районної ради Микола Кулачка привітав присутніх зі святом, подякував батькам талановитих дітей та вчителям за їх наполегливість, підтримку, професіоналізм, побажав міцного здоров’я, подальших успіхів і нових перемог та взяв участь у церемонії нагородження.

Окрасою свята стали виступи творчих колективів Старобільщини, які супроводжували захід своїми музичними та танцювальними виступами.