Відбулося свято «Таланти твої, Старобільщино!»

15 травня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури відбулося районне свято «Таланти твої, Старобільщино!». Воно проходило урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за дітей, які своїм інтелектом, талантом, наполегливістю досягли прекрасних результатів та з юних років утверджують не лише славу свого навчального закладу, а й району та області.
     На заході були присутні представники владних структур району, педагоги, учні, їх батьки та громадськість Старобільщини. Численні вітання лунали в адресу талановитих дітей, наставників – учителів, тренерів та батьків дітей.
     У цей день відзначали квітами, грамотами та подарунками:
– педагогів, які підготували переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і спортивних змагань;
– вчителів, які демонстрували свою майстерність на професійному конкурсі «Учитель року – 2019»;
– переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців третього, обласного етапу та учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;
– учнів, які вибороли призові місця у творчих конкурсах;
– кращих юних спортсменів району.
     Голова районної ради Микола Кулачка привітав присутніх зі святом, подякував батькам талановитих дітей та вчителям за їх наполегливість, підтримку, професіоналізм, побажав міцного здоров’я, подальших успіхів і нових перемог та взяв участь у церемонії нагородження.
    Окрасою свята стали виступи творчих колективів Старобільщини, які супроводжували захід своїми музичними та танцювальними виступами.