Старобільщина відзначила День Перемоги

З нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні у Старобільську на меморіальному комплексі міського парку культури та відпочинку 9 травня 2019 року відбувся мітинг.З нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні у Старобільську на меморіальному комплексі міського парку культури та відпочинку 9 травня 2019 року відбувся мітинг.

Цього дня на священному для кожного жителя  Старобільщини місці зібралося багато людей, щоб вшанувати пам’ять полеглих і віддати шану живим героям Другої світової війни, які звільнили людство від фашизму. Участь у заході взяли ветерани, народний депутат України Віталій Курило, керівники району, депутати районної та міської рад, делегації установ та організацій району, військовослужбовці, представники громадських організацій, учнівська молодь та жителі району.

учасники мітингу поклали квіти до пам’ятників Меморіалу Слави та  до Пам'ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність УкраїниПід час урочисто-траурного мітингу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій. Учні навчальних закладів Старобільська поклали Гірлянду Слави до Вічного вогню, стели Слави та Братській могилі, після чого пролунав збройовий салют. Керівники району, учасники мітингу поклали квіти до пам’ятників Меморіалу Слави та  до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність України.

Людська пам’ять проносить крізь десятиліття велику повагу і вдячність захисникам Вітчизни. Нехай ця пам’ять буде вічною.