На Старобільщині відбувся мітинг до Дня пам’яті та примирення

відбувся урочистий мітингЗ нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення сьогодні, 8 травня, біля Пам’ятного знаку на честь військових з’єднань, які брали участь у звільненні Старобільщини, у с. Чмирівка Старобільського району відбувся урочистий мітинг. У заході взяли участь голова районної ради Микола Кулачка, голова райдержадміністрації Анатолій Гаркавий, керівництво міста та Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, трудові колективи району, військовослужбовці, учнівська молодь та громадськість.

На мітингу лунали слова вдячності ветеранам, шани загиблим та побажання миру. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Україну. Учні поклали Гірлянду Слави до Пам’ятного знаку.

Захід завершився церемонією покладання квітів до підніжжя пам’ятника.