Очільники районної ради напередодні свята відвідали ветеранів Другої світової війни

низько вклоняємося та вшановуємо ветеранівЩороку 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно напередодні свята керівництво району відвідує ветеранів тієї далекої війни. І цей рік не став виключенням, адже безпосередніх учасників бойових дій у нашому районі залишилося тільки 22 чоловіка.

7 травня 2019 року голова районної ради Микола Кулачка спільно з заступником голови Сергієм Домарєвим завітали у домівки ветеранів – Солом’яної Марфи Міхайлівни, Пенашкіної Олександри Степанівни, Хрипун Сергія Яковлевича та Зарубіна Василя Борисовича з м. Старобільськ.

Посадовці привітали ветеранів війни з наступаючим Днем Перемоги, подякували за стійкість і мужність та побажали добра, здоров’я, миру, щастя та злагоди. В знак пошани очільники районної ради вручили ветеранам продуктові набори.

Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу.