Керівництво Старобільщини завітало на святкування Дня Перемоги до клубу «Ветеран»

відбувся святковий концерт, присвячений Дню Перемоги.7 травня 2019 року у клубі «Ветеран» м. Старобільськ відбувся святковий концерт, присвячений Дню Перемоги. На заході були присутні ветерани Другої світової війни, яких ведуча назвала поіменно. Було також наголошено, що всі у вічному боргу перед ними за приклад мужності, сили духу та самопожертву в боях за Вітчизну. Щоб привітати ветеранів з святом, у клуб завітали голова районної ради Микола Кулачка та голова райдержадміністрації Анатолій Гаркавий. У своєму виступі Микола Кулачка подякував ветеранам за відвагу і життєве ставлення та побажав розуміння, підтримки, злагоди і благополуччя. Від керівників району героям подарували продуктові набори.