В Старобільську відзначили День прикордонника

Згідно з указом Президента України День прикордонника в Україні відзначається 30 квітня. Відтак своє професійне свято відзначив і Луганський прикордонний загін.

Урочистості з нагоди Дня прикордонника відбулися 3 травня 2019 року в Старобільському районному Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка.

Привітати воїнів-прикордонників та вшанувати пам’ять їх загиблих товаришів були запрошені керівники області, району та міста, керівники установ, організацій району, колишні працівники загону та представники громадських організацій Старобільщини.

заступник голови Старобільської районної ради Сергій Домарєв подякував прикордонників за професійне виконання своєї справи і побажав здоров'я, миру та злагодиВітаючи присутніх зі святом, заступник голови Старобільської районної ради Сергій Домарєв подякував прикордонників за професійне виконання своєї справи і побажав здоров’я, миру та злагоди.

За значні особисті заслуги у справі охорони державного суверенітету України, високий професіоналізм та з нагоди Дня прикордонника найкращих військовослужбовців Луганського прикордонного загону було нагороджено грамотами, подяками та відзнаками.

Гарний настрій та урочисту атмосферу заходу забезпечили яскраві виступи творчих колективів району.