Привітання голови районної ради зі святом 1 травня!

Шановні жителі Старобільського району!

Щиро вітаю вас з Першотравнем – святом Весни і Праці!

У ці теплі весняні дні світ навколо наповнюється світлими почуттями, новими планами. З Днем Першотравня ми пов’язуємо надії на краще майбутнє. Він наповнює нас оптимізмом, змушує відчути себе частиною єдиного цілого, частиною суспільства, його історії.

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого краю та України в цілому. Чесна добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Дорогі старобільчани! Майбутнє нашого району, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.

Бажаю вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань. Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року!

Зі святом!

Голова районної ради                                                М. Кулачка