У Старобільську вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2019 року в м.Старобільськ відбулися заходи з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи26 квітня 2019 року в м.Старобільськ відбулися заходи з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Розпочалися заходи хoдoю від Центральної плoщі дo пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильцям Старобільського району, розташованого на площі Гоголя, де відбувся мітинг. На зборах були присутні голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, голова Старобільської райдержадміністрації Анатолій Гаркавий, заступник міського голови Анатолій Ковальов, голова районної громадської організації “Ветеранів і інвалідів Союз Чорнобиль” Чередниченко С.І., ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та вдови Присутні сказали слова вдячності та схилили голови у хвилині мовчання, згадуючи полеглих у нерівному бою з радіацієюліквідаторів, делегації підприємств, установ, організацій району, учнівсько-студентська молодь та жителі Старобільщини.

Скорботним гімном Чорнобиля було відкрито мітинг. Присутні сказали слова вдячності та схилили голови у хвилині мовчання, згадуючи полеглих у нерівному бою з радіацією.

Вшановуючи пам'ять жертв катастрофи учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку героям ЧорнобиляВшановуючи пам’ять жертв катастрофи учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку героям Чорнобиля.