Вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

Україна відзначає 33-річницю Чорнобильської трагедії

26 квітня 2019 року Україна відзначає 33-річницю Чорнобильської трагедії, щоб вшанувати пам’ять загиблих, померлих, потерпілих громадян, яким волею долі судилося приборкувати атомну стихію.

В нашій країні про аварію на Чорнобильській атомній електростанції знає кожен. Адже це найбільша техногенна трагедія у світі.

Чорнобиль – це і величезна трагедія, і символ мужності багатьох тисяч людей. Та стало це можливим завдяки самовідданості і героїзму пожежних, спеціалістів-атомників, транспортників, шахтарів, військових, працівників правоохоронних органів, будівельників, вчених, медиків.

Серед ліквідаторів аварії багато і наших з вами земляків. Вони пройшли через радіоактивне пекло, ризикуючи власним життям, та захистили людство від впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Висловлюю глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження.

Тож, нехай пам’ять про Чорнобиль буде вічною і не даремною, бо ми маємо зробити все, щоб ліквідувати наслідки катастрофи і не допустити її повторення.

Голова районної ради                                                                М. Кулачка