Відбулася 34 сесія Старобільської районної ради

23 квітня 2019 року відбулося засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання23 квітня 2019 року відбулося засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 28 депутатів.

На засідання були запрошені керівники Старобільської райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

На порядок денний сесії було винесено 18 питань, які попередньо розглянули на засіданнях постійних комісій районної ради. На пленарному засіданні депутати затвердили звіт про виконання Програми У роботі сесії взяли участь 28 депутатів.економічного та соціального розвитку Старобільського району на 2018 рік та Стратегії розвитку Старобільського району на період до 2020 року «Нова Старобільщина 2020» за 2018 рік, звіт щодо виконання районного бюджету Старобільського району за 2018 рік, Перелік об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району, внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік та інше.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять четвертої сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.