Сергієнко Віктор Олександрович (некролог)

помер голова Старобільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, депутат Старобільської районної ради  Сергієнко Віктор Олександрович28 березня  2019 року надійшла сумна звістка – після тяжкої хвороби на 70 році життя помер голова Старобільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, депутат Старобільської районної ради  Сергієнко Віктор Олександрович.

Віктор Олександрович народився 16 вересня 1949 року в селі Титарівка Старобільського району. Після закінчення школи поступів до будівельного  ПТУ № 40 у м. Алчевськ Луганської області, де отримав спеціальність столяра-верстатника. З 1968 року він солдат термінової служби. Потім закінчив військово-політичне училище льотчиків і з 1974 року він офіцер – політробітник. У 1979 році отримав вищу освіту у Псковському державному педагогічному інституті за фахом вчитель історії та суспільствознавство. Підполковник запасу, 26 років віддав військовій службі ( служба в авіаційних полицях в Естонії, ГДР, Амурській області, Хабаровському краю, Барнаулі). Учасник бойових дій в Афганістані, ветеран афганської війни. Після повернення з Афганістану займався літературною творчістю. Автор чотирьох книг, в яких описував життєві історії своїх однополчан, солдатів та офіцерів – ветеранів афганської війни, у тому числі і воїнів – афганців Старобільщини.

Обирався депутатом Старобільської районної ради V, VI, VII скликань  ( з 2006 року по теперішній час). Останні роки очолював Старобільську районну організацію Української спілки ветеранів Афганістану. Він усією душею вболівав за свою справу, намагався зробити все, аби підтримати воїнів – афганців Старобільщини та покращити  добробут односельців.

Смерть цієї людини – це гірка втрата не лише для його рідних. Пам’ять про Віктора Олександровича Сергієнка назавжди залишиться світлою смужкою у серцях людей, які його знали та поважали.

Від імені депутатів районної ради та виконавчого апарату висловлюю наші співчуття рідним та близьким  Віктора Олександровича.

Голова Старобільської районної ради                              Микола Кулачка

Опубліковано в Без рубрики