Вітання 26 березня – День Національної гвардії України

Прийміть найщиріші вітання з Днем Національної гвардії України!Шановні військовослужбовці Національної Гвардії України!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Національної гвардії України!

Ваша діяльність відіграє важливу роль для нашої держави. Адже Ви забезпечуєте обороноздатність країни, захищаєте кордони і територіальну цілісність рідної землі, дбаєте про громадську безпеку українців.

Ваша служба є справжнім прикладом мужності, витримки, героїзму та патріотизму для молодого покоління бійців, які сьогодні захищають кордони Вітчизни.

З нагоди свята щиро дякую за Ваш високий професіоналізм, силу, відвагу, гідне виконання службових обов’язків задля миру і спокою на рідній землі.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил, наснаги, щастя, благополуччя та злагоди!

З повагою,

голова районної ради                                                          М. Кулачка

Опубліковано в Вітання