Привітання голови районної ради з нагоди Дня Служби безпеки України

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня Служби безпеки України!

Шановні співробітники Служби безпеки Старобільщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня Служби безпеки України!

Ваша відповідальна державна Служба безпосередньо спрямована на боротьбу з корупцією, запобігання тероризму, економічною злочинністю та іншими глобальними негативними явищами.

З нагоди професійного свята висловлюю Вам вдячність за самовіддане й сумлінне виконання конституційного обов’язку, за значний внесок у зміцненні національної безпеки та захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, доброго настрою, енергії та професійних успіхів.

З повагою,

голова районної ради                                                          М. Кулачка

Опубліковано в Вітання