Таланти твої Старобільщина-Федор Тарасенко

19 березня відбулася непересічна подія для старобільчан– свої нові збірники «Сьогоденність життя» та «Алфавіт життя» презентував наш земляк поет Федор Тарасенко. Книжки ліричних віршів, поезій громадянської й філософської тематики нещодавно побачили світ. Винесені в заголовки книжок буденні фрази «Сьогоденність та Алфавіт» життя несуть в собі глибокий зміст, емоційну і вольову наснагу, вміщені в них поезії наповнені життєствердним началом.

На зустріч з поетом  прийшли  численні його друзі, рідні, творчі люди – поети, художники, бібліотекарі. аби розділити радість творчого успіху поета. Зворушливу атмосферу створювали модератори заходу працівники Старобільської Центральної районної бібліотеки та мимоволі перетворили презентацію книжки на романтичний поетичний вечір.

Серед запрошених були керівники району Микола Кулачка та Анатолій Гаркавий.

Голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, давній друг поета, зазначив: «Нові, чудові збірки поезій із символічною назвою «Сьогоденність життя» та «Алфавіт життя» звучать як життєствердні пісні, що проголошують головні й вічні цінності – мир, добро, людяність і любов».

Микола Олександрович  щиро подякув Федору Тарасенко за натхнену творчість, прагнення  самовдосконалення й незупинне бажання перетворити світ на краще. Хочеться, щоб і кожен із нас разом з поетом Федором Тарасенко, незважаючи на всі загрози і тривоги, не зневірився в тому, що «Життя тече, хода його прекрасна, і тихо тануть розпачу сліди».