Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану тепер у Старобільському ЦНАП

Старобільському центру надання адміністративних послуг випала честь першими в області розпочати надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану.
Сьогодні, 15 березня, урочисто, в присутності керівництва району та керівництва Головного територіального управління юстиції у Луганській області, у центрі надання адміністративних послуг розпочато надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану.
Відтепер, громадяни Старобільського району, мають можливість, в центрі надання адміністративних послуг, отримувати дві послуги, а саме, державна реєстрація шлюбу та державна реєстрація розірвання шлюбу подружь, що не мають дітей.