Обласний фестиваль-конкурс «Луганщина – світанок України» – 2019 стартував на Старобільщині.

У Старобільському районі 15 березня 2019 року стартував обласний огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України»У Старобільському районі 15 березня 2019 року стартував обласний огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України». В цьому році огляд-конкурс проходить під гаслом: «З вірою в майбутнє».

Перед концертом в фойє районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка була представлена виставка народних промислів району, яка здивувала своєю різноманітністю.

На фестивалі були присутні керівники району, установ, організацій, працівники культури, майстри народного мистецтва та громадськість Старобільщини.

Оцінювати творчий звіт прибуло компетентне журі у складі представників управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Луганського обласного центру народної творчості. Голова журі в цьому році – Аліна Адамчук, начальник зазначеного управління.

Після привітань присутніх з початком чудового свята народної творчості найкращі самодіяльні колективи району розпочали свій творчий звіт. Виступи учасників конкурсу підкорили глядачів своєю жанровістю, різноголоссям, масштабністю, живим звуком та каскадом запальних танців.

Обласний огляд-конкурс «Луганщина – світанок України» крокуватиме містами та районами нашої області. Наступними свої двері для конкурсу відкриє Новопськовський район.

Нагородження переможців та гала-концерт огляду-конкурсу відбудеться 1 червня 2019 року на щорічному відкритому обласному фестивалі «Луганщина – це Україна» у місті Сєвєродонецьк.

Тож побажаємо аматорам Луганщини творчого натхнення і успіхів, а нашій рідній Україні миру, єдності та віри в майбутнє!