Старобільських працівників комунальної сфери відзначили з нагоди професійного свята

14 березня 2019 року в малому залі Старобільської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначається в третю неділю березня.

У залі зібралися люди, які відповідають за тепло і світло у наших оселях, охайність вулиць та комфортні умови життя і праці в населених пунктах Старобільського району. Завдяки цим людям функціонують школи, дитячі садки, заклади охорони здоров’я та всі інші заклади усіх сфер і галузей господарювання.

До них зі словами поваги і вдячності звернулися керівники району та міста. У своєму виступі голова Старобільської районної ради Микола Кулачка привітав комунальників зі святом, подякував за повсякденну працю та побажав міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але потрібній людям справі.

Кращим працівникам за сумлінну працю, особисті професійні досягнення та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вручили грамоти та подяки районної ради, райдержадміністрації та міської ради.