Відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця

13 березня у Старобільську відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця13 березня у Старобільську відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця, в яких взяли участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та керівництво району.

Разом з учасниками заходу, які приїхали з різних куточків Луганщини, вони поклали квіти до пам’ятного знака воїнам, загиблим за незалежність України, та до Каменя Пам’яті.

Звертаючись до добровольців Юрій Клименко зазначив: «У 2014 році не всі відразу зрозуміли, що почалась війна. Ви першими пішли зупиняти ворога. Без нічого: без зарплат, без зброї, без спецодягу. Саме ваш вчинок дав поштовх для створення нової української армії. Дякую всім воїнам-добровольцям, які зараз поповнили ряди Національної поліції, Національної гвардії і Збройних Сил України. Схиляю голову перед світлою пам’яттю тих героїв, яким не судилося повернутися до рідних домівок».

Заступник голови облдержадміністрації вручив знаки пошани та грамоти добровольцям, ветеранам Збройних Сил України.

Згодом на усіх бажаючих у Старобільському районному Будинку культури імені Тараса Шевченка чекала концертна програма, присвячена цій події.