Свято Масляної у Старобільську

10 березня 2019 року на центральній площі міста Старобільськ відсвяткували Масляну. На всіх присутніх чекали безліч смачних млинців та різноманітних страв. А справжній весняний настрій дарували виступи кращих аматорських колективів району та побажання добра, щастя, удачі, гарно відсвяткувати Масляну. Всі бажаючі мали змогу взяти участь у народних забавах, конкурсах та силових змаганнях.

Голови сільських рад району представили щедрі столи з улюбленими стравами, і звичайно, з млинцями. Та й гостинні господині, що представляли свої млинці на святі, були такі ж щирі і привітні, як наша українська земля.

Під час святкування було оголошено конкурс на кращу презентацію. Журі враховували навіть особливості представлених млинців: їх форму, начинку, колір тіста. Визначити кращих було дуже важко, але переможцями стали такі сільські ради: перше місце – Верхньопокровська, друге – Новоборівська, а третє місце дісталося Шпотинської сільській раді. Голова районної ради Микола Кулачка та голова райдержадміністрації Анатолій Гаркавий вручили переможцям призи.

Не обійшлося свято без традиційного спалення опудала, що символізувало прихід весни та прощання з зимою. Так старобільчани зустріли весну.