У Старобільську відбувся концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

6 березня 2019 року у приміщенні Старобільського районного будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

На заході були присутні жіночі делегації установ, організацій, підприємств, сільських рад району та представники освіти, культури, медицини, соціальної сфери й громадських організацій.

До представниць прекрасної статі з вітальними словами та теплими побажаннями звернулися народний депутат України Віталій Курило, голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, голова Старобільської райдержадміністрації Анатолій Гаркавий та інші керівники району.

Творчі колективи Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка, талановита молодь Старобільщини та гість міста Старобільськ Артур Боссо (співак, шоумен і телеведучий, один з представників українського шоу-бізнесу нового покоління) яскравими, запальними виступами додали усім гарного настрою.