Привітання голови районної ради з Днем 8 Березня

Шановні, чарівні жінки!
Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!
Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.
Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати свої найкращі якості близьким людям: душевне тепло, щедрість, людяність.
Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Важко уявити наше життя без вас – красивих, розумних і мудрих.
Ви – жінки берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни.
Завдяки вашому таланту, працьовитості та енергії Старобільський район з кожним роком стає ще гарнішим.
Проте, у першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло ви віддаєте, насамперед, сім’ї, виховуєте дітей і онуків, дбаєте про добробут не тільки своєї оселі, а й всього суспільства в цілому.
Від щирого серця бажаю вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей та щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.
Нехай кожна з вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною!
Зі святом!

З повагою,