Відбулася 33 сесія Старобільської районної ради

21 лютого 2019 року відбулося засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання21 лютого 2019 року відбулося засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 22 депутата.

На засідання були запрошені керівники Старобільської райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

На пленарному засіданні депутати розглянули 12 питань. Були затверджені Комплексна програма профілактики правопорушень у Старобільському районі на 2019-2021 роки, Положення про Порядок використання шкільних автобусів. Надане доручення голові районної ради підписати  чотирьохсторонню «Угоду про передачу коштів позики» у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що дозволить залучити кошти Європейського інвестиційного банку для реалізації 5 проектів з реконструкції або капітального ремонту навчальних закладів району. Внесені зміни до районного бюджету на 2019 рік та інше.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять третьої сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.