Народний депутат України Курило В.С. провів зустріч з виборцями Старобільського району

20 лютого 2019 року у приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г Шевченка відбулася зустріч народного депутата Верховної Ради України Курила Віталія Семеновича з мешканцями Старобільського району. На початку заходу до роботи у складі президії були запрошені голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, голова Старобільської районної державної адміністрації Анатолій Гаркавий, в.о. Старобільського міського голови Світлана Барабаш, керівник Старобільської районної організації ветеранів України Сергій Волошин.

Під час зустрічі Віталій Курило підвів підсумки проведеної ним депутатської діяльності: розповів про законотворчу роботу, міжнародну діяльність, про представництво інтересів виборців та вирішення нагальних проблем громади. Після звітування мешканці району мали змогу отримати  відповіді на питання та надати свої звернення.

Наприкінці заходу народний депутат подякував присутнім за зустріч, соціальну активність і небайдужість та пообіцяв свою підтримку у вирішенні складних питань, з якими стикаються жителі району.