У Старобільську відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці виведення військ із Афганістану

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня в 1989 році відбулося виведення військ із Афганістану.

З цієї нагоди у Старобільському районному Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся  урочистий захід за участю керівництва району та міста,  представників Старобільсько-Новопсковського об’єднаного районного військового комісаріату, районної організації ветеранів Афганістану, районної організації ветеранів України, воїнів-афганців, воїнів-інтернаціоналістів, сімей загиблих воїнів та інших.

Музичні виступи талановитої молоді району та вокалістів Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка налаштували  усіх присутніх на щирість та створили урочисту атмосферу.

Після теплих слів привітань захід продовжився нагородженням ветеранів комплектами нагород з нагоди 30-ї річниці виведення військ із Афганістану, які придбали депутати районної ради:  Оксана Живага, Ольга Носаль, Микола Кулачка, Сергій Домарєв, Олександр Молоток, Віталій Косогор, Юлія Закутько, Микола Золотопуп, Володимир Лебідь.

В урочистому нагородженні прийняв участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка. У своєму привітанні він висловив слова вдячності воїнам – афганцям і воїнам-інтернаціоналістам за подвиг, мужність і відвагу. Відзначив, що депутати районної ради не залишились осторонь і виділили кошти з районного бюджету на проведення урочистостей і подякував депутатам районної ради, які виділили  власні кошти на придбання пам’ятних медалей, та побажав здоров’я, миру, достатку і злагоди в родинах, шани і підтримки від держави та суспільства.

Під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів.

Після офіційної частини учасники заходу вирушили до Меморіального комплексу міського парку культури та відпочинку, де поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим в Афганістані, та до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність України.