Відбулися засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до чергової 33-ї сесії Старобільської районної ради сьомого скликання 07 лютого 2019 року згідно Графіку відбулися засідання постійних комісій.

На засіданні постійної комісії з питань соціально–гуманітарного розвитку розглянули три питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 р. №32/9 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти Старобільського району на 2019 рік».
  2. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.
  3. Про вилучення зі списку діючих районних програм – районну Програму збереження пам’яток культури та архітектури Старобільського району.

По першим двом питанням доповіла та надала пояснення головний спеціаліст відділу освіти Старобільської райдержадміністрації Гупал Н.Г., по третьому питанню – начальник відділу містобудування та архітектури – головний архітектор Старобільської райдержадміністрації Фесенко Л.А.

Всі питання, розглянуті на засіданні постійної комісії з питань соціально–гуманітарного розвитку, винесені на розгляд сесії районної ради.

До порядку денного засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та комунальної власності було включено 5 питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності району.

У ході засідання депутати особливу увагу звернули на внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Ця потреба виникла у зв’язку з тим, що в останні дні минулого року до районного бюджету були надані кошти на вирішення таких важливих питань, як збільшення видатків на лікування хворих на діабет у сумі 328 000 грн., на виплату заробітної плати з нарахуванням педагогічним працівникам у сумі  287 700 грн. та інші.

Загалом, видатки районного бюджету пропонується збільшити на 1 099 000 грн. за рахунок коштів, які надані з державного бюджету.

Також згідно порядку денного засідання було розглянуте питання щодо встановлення для ряду державних установ річної орендної плати у розмірі 1 грн. шляхом внесення змін до «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Старобільського району». За результатами обговорення депутати прийняли рішення залишити цю Методику без змін.

По всім питанням порядку денного постійною комісією з питань бюджету, фінансів та комунальної власності були прийняті відповідні рішення. На розгляд сесії районної ради винесено три питання.