Керівник Луганської області Сергій Філь в Старобільському районі

Сергій Філь здійснив робочу поїздку до Старобільського району6 лютого виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь здійснив робочу поїздку до Старобільського району , супроводжували та знайомили його з районом голова Старобільської районної ради Микола Кулачка та голова райдержадміністрації Анатолій Гаркавий.

В рамках прибування на Старобільщині Сергій Філь відвідав Лиманську ЗОШ І-ІІІ ст.- де був ознайомлений з ходом виконання та дії Урядової програми «Нова українська школа», проінспектував об’єкт капітального ремонту Лиманський дитячий садок «Ромашка» та хід будівництва амбулаторії сільської медицини в с.Лиман.

Керівник області провів робочі наради в Центрі адміністративних послуг, Інклюзивному ресурсному центрі , Старобільській СЗОШ №3 І-ІІІ ст..

Відвідав КУ «Старобільське РТМО» Старобільської районної ради. Ознайомився з роботою хірургічного відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, кардіологічне відділення та обласну станцію швидкої медичної допомоги. «Обласна влада приділяє значну увагу підвищенню якості і доступності медичних послуг для жителів Луганщини. Завдяки підтримці держави та співпраці з місцевим органами самодержавної влади відновлення медичної сфери триває: будуються амбулаторії, розробляються та втілюються проекти з ремонту лікарень»- відзначив Сергій Філь. Слід зазначити, що відділення анестезіології та інтенсивної терапії було відремонтовано у 2018 році, оснащене новим обладнанням. На це з місцевого бюджету було виділено 3,28 млн грн.

У ході ознайомлення з перспективами відновлення лікарні, Сергій Філь вручив ключі від квартири лікарю-анестезіологу Юлії Пугачовій. У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії вона працює протягом останніх п’яти років. Двокімнатну квартиру для лікаря у м. Старобільську вартістю 441 тис. грн придбано за кошти районного бюджету.

Керівник облдержадміністрації провів особистий прийом громадян.