Старобільськ відзначив 76 річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників

Щорічно 23 січня мешканці Старобільська відзначають День звільнення міста від фашистських загарбників.Щорічно 23 січня мешканці Старобільська відзначають День звільнення міста від фашистських загарбників. Адже у цей день в далекому 1943 році саме Старобільськ – перше місто в Україні, яке позбулося нацистської окупації.

З нагоди 76 річниці з Дня визволення міста від фашистських загарбників відбувся мітинг на Меморіальному комплексі міського парку культури та відпочинку. У заході взяли участь керівники місцевої влади, підприємств, установ, організацій району, працівники Старобільської районної та міської рад, Старобільської райдержадміністрації, громадськість, військовослужбовці, мешканці Старобільщини.

Після вітальних слів присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Другої Світової війни та тих, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Голова районної ради М. Кулачка та голова РДА А. Гаркавий взяли участь у покладанні квітів до Вічного вогню та до Пам’ятного знаку Воїнам, загиблим за незалежність України.