Відбулись урочистості до Дня Соборності України

відбувся захід з нагоди відзначення22 січня 2019 року на центральній площі м.Старобільськ відбувся захід з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України. На заході були присутні керівники місцевої влади, працівники установ, організацій, представники Збройних сил України, студентська молодь та громадськість Старобільщини. Зі словами привітань до присутніх звернулися керівники місцевої влади, після чого відбулося покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка – народного поета, художника, борця за свободу і щастя українського народу. Тематичний аудіо-супровід заходу забезпечили співробітники районного Будинку культури.

Далі урочистості продовжились у центральній районній бібліотеці, де присутнім був наданий екскурс до історичних подій проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що стало втіленням мрії на етнічне та територіальне об’єднання України, а також дало надію на побудову нового спільного майбутнього та утвердження ідеалів свободи.

В урочистих заходах взяли участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка та працівники структурних підрозділів районної ради.