Вітання голови Старобільської районної ради із 76-ою річницею з Дня визволення міста Старобільськ від нацистських окупантів

Шановні старобільчани!

Щиро вітаю Вас із 76-ою річницею Дня визволення міста Старобільськ від нацистських окупантів! Саме Старобільськ був першим звільненим містом на Україні. І відбулося це 23 січня 1943 року.

Спливають десятиріччя, але ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її незалежності і свободи.

Вітаю всіх, хто пройшов випробування війною! Бажаю усім міцного здоров’я, довголіття, добробуту, і, головне, мирного неба, бути упевненим у завтрашньому щасливому дні та бути вдячними тим, хто ціною життя і здоров’я відстояв мир і незалежність.

Зі святом!

З повагою,
голова районної ради                                                       Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання