Вітання голови районної ради з Днем Соборності України

подія для всього українського народуШановні жителі району!

100 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.
Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди великого державного свята – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне його з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, сил та натхнення, нових досягнень на благо рідної землі і України в цілому! Нехай діяльність кожного з нас позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення регіону, на добробут і розквіт духовності жителів нашого краю.

З повагою,
Голова районної ради                                                                     М. Кулачка

Опубліковано в Вітання