Виїзна нарада у КНП “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради”

відбулася виїзна робоча нарада голови Старобільської районної ради Миколи Кулачка9 січня 2019 році у Комунальному некомерційному підприємстві “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради” відбулася виїзна робоча нарада голови Старобільської районної ради Миколи Кулачка. На нараді головний лікар Комунального некомерційного підприємства “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради” Олександра Антоненко розповіла про подальший план розвитку районного центру та про його перспективи при створенні ОТГ в районі. Порушили питання діяльності сільської медицині, зокрема робота Верхньопокровської, Калмиківської сільських амбулаторій та Курячівського ФП та можливості вирішення проблемних питань мешканців району. Також, обговорили результати освоєння коштів, виділених з районного бюджету для центру у 2018 році. В тому числі про стан будівництва амбулаторій у с.Веселе та с.Лиман. Кошти на це будівництво були виділені рішенням районної ради №29/1 від 04.09.2018 року у розмірі 1 194 000 грн. на засадах співфінансування проектів (10%), що реалізовуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Потім оглянули виконані в минулому році поточні ремонти в кабінетах центру первинної медико-санітарної допомоги та стан ремонтних робіт у Старобільській міжрайонній медико-соціальної експертної комісії, приміщення для якої надається центромоглянули виконані в минулому році поточні ремонти в кабінетах центру первинної медико-санітарної допомоги та стан ремонтних робіт у Старобільській міжрайонній медико-соціальної експертної комісії, приміщення для якої надається центром.

На завершення заходу голова районної ради наголосив, що депутати районної ради завжди сприяють вирішенню питань у медичній сфері району. Але для більш плідної співпраці необхідно своєчасно надавати документи для їх подальшого опрацювання.

Posted in Новини