З появою на світ Божий!

4 січня 2019 року по щорічній традиції керівництво Старобільського району голова районної ради Кулачка М. та голова райдержадміністрації Гаркавий А. завітали до Комунальної установи «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради, а саме акушерсько-гінекологічне  відділення, з новорічними привітаннями та подарунками.4 січня 2019 року по щорічній традиції керівництво Старобільського району голова районної ради Кулачка М. та голова райдержадміністрації Гаркавий А. завітали до Комунальної установи «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради, а саме акушерсько-гінекологічне  відділення, з новорічними привітаннями та подарунками.

В перші дні 2019 року в нашому районі побачили світ три хлопчики- два міські жителі та один житель м.Щастя Новоайдарського району.

Першим  жителем Старобільщини став хлопчик, який народився опівдні 2 січня,  вагою 3050 г. та зростом 49 см.

Голова районної ради щиро привітав породіль та маленьких жителів  з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав  мамочкам миру та злагоди, сімейного благополуччя, а  немовлятам рости здоровими на радість своїм батькам та  гарної і щасливої долі.

Крім того, голова районної ради провів робочу нараду з головним лікарем РТМО Биковим В.Д. та завідуючим відділенням Дзюбан Ю.А. з поточних питань та особливо важливого на цей час питання підготовки медичних кадрів, а саме лікарів для Старобільського району.

Posted in Новини