Відбулася 32 сесія Старобільської районної ради

21 грудня 2018 року відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання.21 грудня 2018 року відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

На засідання були запрошені керівники Старобільської райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

На порядок денний сесії було винесено 24 питання, які попередньо розглянули на засіданнях постійних комісій районної ради.

На пленарному засіданні депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2019 рік, прийняли районний бюджет на 2019 рік, внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, заслухали звіти про виконання Програм соціальної сфери і затвердили Програми медичної галузі та інше.На пленарному засіданні депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2019 рік, прийняли районний бюджет на 2019 рік, внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, заслухали звіти про виконання Програм соціальної сфери і затвердили Програми медичної галузі та інше.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять другої сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.