Газеті «Вісник Старобільщини» бути!

Старобільська районна рада, як представницький орган місцевого самоврядування в  районі не в змозі не прокоментувати статтю колектива РКП «Редакція газети «Вісник Старобільщини» від 14.12.2018 року «Про право на смерть», в якій колектив свою бездіяльність перекладає на депутатів районної ради.

Але ми пропонуємо проаналізувати хронологію подій.

Протокол загальних зборів трудового колективу РКП “Редакція газети “Вісник Старобільщини” від 21.01.2016

Лист головного редактора газети “Вісник Старобільщини” Радченко В.І.

Рішення Старобільської районної ради сьомого скликання №5/4 від 23.02.2016

Підсумок:

Керівництво РКП «Редакції газети «Вісник Старобільщини»  не виконало, проігнорувало рішення Старобільської районної ради №5/4 від 23 лютого 2016 року  «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції Районного комунального підприємства «Редакція газети «Вісник Старобільщини», згідно якого керівник редакції зобов’язаний виконати функції по реорганізації та перетворенню газети.

Posted in Новини