На Старобільщині відзначили героїв спортивного року – 2018

У заході взяв участь голова Старобільської районної ради Кулачка М.О., який у своєму вітанні подякував спортсменів та тренерів за їх спортивну роботу14 грудня 2018 року в приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка пройшов захід, де вітання отримували спортсмени району, які показали найкращі досягнення протягом року.

Аби підвести підсумки, пригадати визначні спортивні миті року, що минає, вшанувати і нагородити спортсменів та команди на спортивну подію прибули керівники району, триразова олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Бризгіна О.А., сільські голови, керівники господарств та підприємств району, спортсмени, тренери, вболівальники.

в приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка пройшов захід, де вітання отримували спортсмени районуУ заході взяв участь голова Старобільської районної ради Кулачка М.О., який у своєму вітанні подякував спортсменів та тренерів за їх спортивну роботу та побажав здоров’я, високих досягнень та нових перемог.

Posted in Новини