Відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2018 року на площі Гоголя м. Старобільськ відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.14 грудня 2018 року на площі Гоголя м. Старобільськ відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь керівники району, голова та члени громадської організації “Ветеранів та інвалідів Союз Чорнобиль України в Старобільському районі”», громадськість Старобільщини.

поклали квіти до Меморіальної плити і до пам’ятного знаку героям ЧорнобиляПрисутні висловили слова подяки та віддали шану всім тим, хто ціною власного здоров’я та життя захистив світ від наслідків Чорнобильської катастрофи, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, та поклали квіти до Меморіальної плити і до пам’ятного знаку героям Чорнобиля.

У заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяв участь голова районної ради Кулачка М.О.У заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяв участь голова районної ради Кулачка М.О.

Posted in Новини