Відбулось засідання Ради регіонального розвитку Старобільського району

12 грудня 2018 року в залі засідань Старобільської районної ради відбулось засідання Ради регіонального розвитку району12 грудня 2018 року в залі засідань Старобільської районної ради відбулось засідання Ради регіонального розвитку району. На заході були присутні очільники району та міста, сільські голови, представники Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади, керівники підприємств, установ та організацій району і громадськість Старобільщини.

Під час заходу учасники заслухали звіт про розвиток Старобільського району Луганської області за 2014-2018 роки та план розвитку району на 2019-2021 рокиПід час заходу учасники заслухали звіт про розвиток Старобільського району Луганської області за 2014-2018 роки та план розвитку району на 2019-2021 роки, в обговорення яких були залучені сільські голови та керівники підприємств.

У роботі Ради регіонального розвитку взяв участь голова Старобільської районної ради Кулачка М.О.