Урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування

у залі засідань Старобільської районної ради відбувся урочистий захід5 грудня 2018 року, напередодні Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня,  у залі засідань Старобільської районної ради відбувся урочистий захід. На заході були присутні керівники району та міста, депутати районної, міської та сільських рад, сільські голови та секретарі сільських рад, керівники підприємств, організацій та установ району, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.

Голова Старобільської районної ради Микола Кулачка та голова Старобільської районної державної адміністрації Анатолій Гаркавий привітали усіх хто працює у сфері місцевого самоврядування з професійним святом. Зокрема, Микола Олександрович зазначив, що це свято нашої громади, кожного села та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Висловив вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм і відповідальність та адресував особливі слова подяки ветеранам самоврядної ниви.

За значний особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування на Старобільщині, високий професіоналізм і відповідальне ставлення до обраної справи, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування кращих представників місцевого самоврядування очільники району нагородили Грамотами та оголосили Подяки районної ради і районної державної адміністрації.

Posted in Новини